PTM POLSKA

Razem tworzymy nowoczesną logistykę

Polityka jakości

Niniejsza Polityka wynika ze strategii rozwoju firmy PTM Polska sp. z o.o. dążącej do tego, by być preferowanym dostawcą rozwiązań dla biznesu z dziedziny technologii transferu ładunków, transportu luzem towarów rolniczych, drzewnych, odpadów, biomasy, transportu ładunków dla branży budowlanej, ładunków paletyzowanych i zarządzania transportem.
PTM Polska sp. z o.o. zamierza konsekwentnie realizować strategię poprzez:
rozwój i poszukiwanie nowych produktów i rozwiązań mogących bardziej kompleksowo wspierać rosnącą liczbę Klientów;
świadome i szybkie podnoszenie kompetencji w zakresie stosowanych przez firmę technologii;
dążenie do kreowania inteligentnych, przemyślanych i konkurencyjnych ofert;
budowanie długoterminowych pozytywnych relacji z otoczeniem biznesowym złożonym z Klientów, Dostawców i Partnerów, którzy cenią sobie naszą fachowość, profesjonalizm i odpowiedzialność;
przestrzeganie przepisów prawnych i innych związanych z jakością świadczonych usług;
ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością.
Od naszych pracowników oczekujemy, aby brali aktywny udział w kulturze doskonalenia oraz by te doświadczenia były rozpowszechnione i stosowane w ramach ciągłego rozwoju.
Gwarancją spełnienia zasad polityki jest utrzymywanie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z norma: PN-EN ISO 9001:2015.

CEO

Tomasz Bartoszewicz

Firma powstała w 2007 roku jako efekt doświadczeń założycieli zdobytych w ciągu 10 lat na rynkach Europy środkowo-wschodniej. Zaczynaliśmy od sprzedaży nowych naczep i przyczep renomowanych marek europejskich.
Dzisiaj posiadamy dział sprzedaży nowych i używanych pojazdów, części zamiennych, serwisu a także dział technologii i rozwiązań dla przemysłu.


Home


Shopping-cart


Facebook-f


Linkedin-in


Youtube

Razem w biznesie

Chcąc zapewnić Klientom najwyższą jakość obsługi prowadzimy profesjonalny proces doradztwa i doboru rozwiązań biznesowych włącznie z doradztwem i modelowaniem finansowym inwestycji. Specjalizujemy się w poszukiwaniu atrakcyjnych źródeł finansowania dla naszych Klientów zapewniając konkurencyjne warunki i szybką obsługę.

Naszym celem jest budowanie długoterminowych pozytywnych relacji z otoczeniem biznesowym złożonym z Klientów, Dostawców i Partnerów, którzy cenią sobie naszą fachowość, profesjonalizm i odpowiedzialność.

Zadzwoń

+48 538 314 240

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00. Jeśli masz pytanie w innym terminie- zachęcamy do złożenia zapytania przez formularz kontaktowy

[wpforms id=”820″ title=”false” description=”false”]