Stacjonarne i mobilne systemy przeładunkowe Keith

Systemy KEITH® WALKING FLOOR® oferują rozwiązania do poziomego załadunku/rozładunku materiałów sypkich, palet, beli i rolek. Systemy przenośników podłogowych oferują bezpieczny, wszechstronny i wydajny transport materiałów dla ruchomych urządzeń rozładowczych oraz bunkrów i doków magazynowych i transportowych.

Informacje
Rozwiązania stacjonarne
Rozwiązania mobilne
Galeria
Filmy promocyjne
Do pobrania
Informacje

Systemy KEITH® WALKING FLOOR® oferują rozwiązania do poziomego załadunku/rozładunku materiałów sypkich, palet, beli i rolek. Systemy przenośników podłogowych oferują bezpieczny, wszechstronny i wydajny transport materiałów dla ruchomych urządzeń rozładowczych oraz bunkrów i doków magazynowych i transportowych.

Przenośniki są wykorzystywane do transportu różnych materiałów w wielu branżach:

- gospodarka odpadami i recykling
- rolnictwo
- kruszywa i asfalt
- przemysł drzewny
- produkcja energii

Systemy KEITH® WALKING FLOOR® są używane w wielu różnych branżach. Dziś marka WALKING FLOOR® znana jest na całym świecie jako opis systemu samowyładowczego zaprojektowanego i wyprodukowanego przez firmę KEITH.

 

 

Rozwiązania stacjonarne
Rozwiązania stacjonarne

Systemy magazynowe i przenośnikowe WALKING FLOOR® oferują, efektywne kosztowo i łatwe w utrzymaniu rozwiązania w zakresie odbioru, magazynowania i dozowania.

Systemy można montować na równo z płaszczyzną ziemi, instalować nad lub pod ziemią w zagłębieniach (w dokach), jak również umieszczać na istniejącej posadzce. Dostępne w różnych konfiguracjach systemy ruchomej podłogi mogą stanowić zabudowę wielokomorową, jak również mogą być zabudowane ścianami z przykryciami dachowymi.

Rozwiązania mobilne
Rozwiązania mobilne

Umożliwiają mobilny rozładunek: w budynkach i tunelach, pod liniami energetycznymi, na nierównym lub niestabilnym podłożu.

Galeria

Filmy promocyjne

 

Do pobrania
Przewiń do góry
Otówrz chat
1
Cześć! Jak możemy Ci pomóc?